Władze

Sekretariat Zarządu Głównego ZNP w kadencji 2019-2024

Sławomir Broniarz

prezes ZNP
tel. (22) 318-92-17, 318-92-18
fax (22) 318-92-19

Krzysztof Baszczyński

wiceprezes ZG ZNP
tel. (22) 318-92-72
fax (22) 318-92-74

Grzegorz Gruchlik

wiceprezes ZG ZNP
tel. (22) 318-92-71
fax (22) 318-92-24

Prezydium Zarządu Głównego ZNP w kadencji 2019-2024

  1. Broniarz Sławomir – prezes ZNP
  2. Baszczyński Krzysztof – wiceprezes ZG ZNP
  3. Gruchlik Grzegorz – wiceprezes ZG ZNP
  4. Boroń Arkadiusz
  5. Chodubska Mirosława
  6. Ćwiek Marek
  7. Dworecki Zbigniew
  8. Dwornik Bożena
  9. Gryguć Andrzej
  10. Kłak Stanisław
  11. Kołtunowicz Wanda
  12. Korczak Tomasz
  13. Kowzan Małgorzata
  14. Koziński Janusz
  15. Mania Bożena
  16. Markowska Elżbieta
  17. Rezler Jadwiga Aleksandra
  18. Sobiborowicz Wanda
  19. Sosnowski Adam
  20. Szczerba Janusz
  21. Szczęsny Wojciech

Zarząd Główny ZNP w kadencji 2019-2024

  1. Broniarz Sławomir – prezes ZNP
  2. Baszczyński Krzysztof – Okręg Łódzki
  3. Błasiński Zbigniew – Okręg Świętokrzyski
  4. Boroń Arkadiusz – Okręg Małopolski
  5. Branicki Tomasz – Okręg Warmińsko-Mazurski
  6. Busłajew Agata – Okręg Mazowiecki
  7. Chełchowska Teresa – Okręg Zachodniopomorski
  8. Chodubska Mirosława – Okręg Dolnośląski
  9. Chojak Krzysztof – Okręg Opolski
  10. Czyżewski Cezary – RSzWiN
  11. Ćwiek Marek – Okręg Łódzki
  12. Dworecki Zbigniew – KSEiR
  13. Dwornik Bożena – KSPAiO
  14. Faksa-Lerch Izabela – Okręg Śląski
  15. Gac-Sufleta Sylwia – Okręg Dolnośląski
  16. Gościniak Piotr – Okręg Wielkopolski
  17. Gruchlik Grzegorz – Okręg Kujawsko-Pomorski
  18. Gryguć Andrzej – Okręg Podlaski
  19. Hawrus Alicja – Okręg Warmińsko-Mazurski
  20. Herzyk Gabriela – Okręg Śląski
  21. Jasiowska Bożena – Okręg Świętokrzyski
  22. Kisielewski Roman – Okręg Małopolski
  23. Kłak Stanisław – Okręg Podkarpacki
  24. Kołtunowicz Wanda – Okręg Świętokrzyski
  25. Korczak Tomasz – Okręg Mazowiecki
  26. Kościelniak-Mucha Barbara – RSzWiN
  27. Kowalak Ewa – Okręg Mazowiecki
  28. Kowalik Piotr – Okręg Wielkopolski
  29. Kowzan Małgorzata – Okręg Wielkopolski
  30. Koziński Janusz – Okręg Warmińsko-Mazurski
  31. Książek Edyta – Okręg Śląski
  32. Kurzawa Dorota – Okręg Mazowiecki
  33. Lepper Szymon – CKMN
  34. Lewandowska Róża – Okręg Kujawsko-Pomorski
  35. Lewicki Tomasz – Okręg Pomorski
  36. Mania Bożena – Okręg Lubuski
  37. Markiewicz Krzysztof – Okręg Kujawsko-Pomorski
  38. Markowska Elżbieta – Okręg Pomorski
  39. Mastalerz Aneta – Okręg Śląski
  40. Mikulska Elżbieta Ewa – Okręg Podlaski
  41. Młynarski Adam – Okręg Łódzki
  42. Molska Alina – Okręg Pomorski
  43. Mroczkowski Dariusz – Okręg Kujawsko-Pomorski
  44. Niewęgłowski Andrzej – Okręg Lubelski
  45. Oleksy Iwona – Okręg Małopolski
  46. Pilz Jarosław – Okręg Lubuski
  47. Pokrywka Małgorzata – Okręg Dolnośląski
  48. Popińska Małgorzata – Okręg Śląski
  49. Rezler Jadwiga Aleksandra – Okręg Śląski
  50. Rosołek Stefania – Okręg Wielkopolski
  51. Sobiborowicz Wanda – Okręg Opolski
  52. Sosnowski Adam – Okręg Lubelski
  53. Stasiak Celina – Okręg Lubelski
  54. Stelmach Ewa – KSPAiO
  55. Stępień Halina – Okręg Podkarpacki
  56. Straszewski Jan – KSEiR
  57. Suchań Ewa – Okręg Lubelski
  58. Szczerba Janusz – RSzWiN
  59. Szczęsny Wojciech – Okręg Zachodniopomorski
  60. Szczołko Anna – Okręg Podkarpacki
  61. Szczuka Zdzisław – Okręg Dolnośląski
  62. Szmeja Maria – Okręg Mazowiecki
  63. Trębacz Marian – Okręg Łódzki
  64. Trojanowska Aneta – RSzWiN
  65. Tyrna Leszek – Okręg Śląski
  66. Walicha Eliza – Okręg Podkarpacki
  67. Wilczyński Tomasz – Okręg Małopolski
  68. Witala-Sługa Ilona – Okręg Śląski
  69. Woźniak Urszula – Okręg Mazowiecki
  70. Woźniak Witold – Okręg Małopolski
  71. Zygmunt Adam – Okręg Zachodniopomorski

Prezydium Głównej Komisji Rewizyjnej ZNP w kadencji 2019-2024

  1. Marcinkowska Anna – przewodnicząca
  2. Bogusławski Aleksander
  3. Nisztor Stanisław
  4. Sikorski Jan
  5. Szczotka Stanisława

Główna Komisja Rewizyjna ZNP w kadencji 2019-2024

  1. Marcinkowska Anna – Okręg Lubelski – przewodnicząca
  2. Agrest Tadeusz – Okręg Wielkopolski
  3. Bartoszek Elżbieta – Okręg Łódzki
  4. Bednarski Adam – Okręg Warmińsko-Mazurski
  5. Bogusławski Aleksander – KSPAiO ZNP
  6. Carewicz Elżbieta – Okręg Podlaski
  7. Fiał Bogusława – Okręg Pomorski
  8. Gmerek Krystyna – Okręg Dolnośląski
  9. Kasperek Tadeusz – Okręg Małopolski
  10. Kater Wojciech – Okręg Kujawsko-Pomorski
  11. Kopczyński Piotr – Okręg Zachodniopomorski
  12. Kuncewicz Maria – KSEiR ZNP
  13. Mazur Marta – Okręg Podkarpacki
  14. Nisztor Stanisław – Okręg Mazowiecki
  15. Rola Ewa – Okręg Opolski
  16. Serafin Wiesław – Okręg Lubuski
  17. Sikorski Jan – RSzWiN ZNP
  18. Soroka Andrzej – Okręg Świętokrzyski
  19. Szczotka Stanisława – Okręg Śląski

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na listę odbiorców newslettera.. Obiecujemy nie spamować! Zapoznaj się z naszą polityką przetwarzania danych osobowych.